Mobil Periyodik Bakım Sistemi Nasıl Çalışır?

 • Arabanızı ve Yaptırmak İstediğiniz İşlemi Seçin

  Aracınızı ve yapılmasını istediğiniz işlemi belirtin. Yapılması gereken işlemleri bilmiyorsanız aracınızın kilometresini iletmeniz yeterli.

 • Gezen Oto Servis Ayağınıza Gelsin

  Uzman servis ekibimiz en kaliteli parçaları kullanarak aracınızın bakımını kapınızın ve gözünüzün önünde yapsın.

 • Kredi Kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı

  Tüm ödemelerinizi anlaşmalı bankaların kredi kartlarına 3-6-9 taksit avantajı ile yaptırın.

 • 1 Yıl / 10.000 km Garantili İşlemler

  Kullanılan tüm yedek parçalar ve yapılan işlemler 1 yıl / 10.000 km boyunca Gezen Oto Servis güvencesi altında.


PEKİ NEDEN GEZEN OTO SERVİS?

Bakım İçin Servise Gitmek mi? Bırakın Servis Ayağınıza Gelsin.

Artık arabanızın bakımı için işten izin almanıza veya değerli hafta sonunuzu heba etmenize gerek yok. Gezen Oto Servis istediğiniz zamanda, istediğiniz yere gelerek arabanızın bakımını yapıyor. Üstelik servisi ayağınıza getirerek sizi servise giderken yolda yakacağınız yakıttan, ekstra çıkabilecek taksi masraflarından ve belki de en önemlisi boşa geçireceğiniz yarım günlük bir programdan kurtarıyor.

En Kaliteli Yedek Parçalara Toptan Fiyatlarıyla Ulaşın

Gezen Oto Servis, en büyük parça dağıtıcıları ve yedek parça üreticileri ile direkt çalışır. Bu şekilde de arabanıza takılan parçalara eklenen diğer aracıların maliyetlerini size yansıtmaz ve en kaliteli parçalara en uygun koşullarda ulaşmanızı sağlar. Gezen Oto Servis'de diğer bir çok servisin aksine arabanıza hangi parçaların konulacağını, hangi yağın kullanılağını kendi gözlerinizle görür ve onaylarsınız.

En İyi Ustalarla Sürpriz Maliyetlerin Önüne Geçin

Gezen Oto Servis'in tecrübeli ve özel eğitimli ustaları ile arabanızın bakımında en doğru işlemleri yaptırın. Gezen Oto Servis'te yapılan tüm bakım işlemlerinde en iyi arıza tespit cihazları ile aracınızın detaylı check-up'ı ücretsiz yapılır. Böylece ileride meydana gelebilecek arızaların da önüne geçilebilir.

Garantili ve Güvenilir İşlemler

Gezen Oto Servis aracınız için en kaliteli parçaları ve motor yağını kullanıyor ve buna güvenerek de yapılan tüm işlemlere 1 yıl / 10.000 km garanti veriyoruz. Üstelik tüm işlemleri sektör standartlarında sigorta poliçesi kapsamında yaparak memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz.