Alışveriş Yaparken Kapıda Oto Tamiri Keyfi

Araba bakımı denildiğinde herkesin aklına işten izin almak, zorlu trafik şartlarında bakım yerine ulaşmak ve saatlerce bekleyerek arabalarının bakımını yaptırmak gelmekte. Bir zamanlar için bu düşünceler doğruydu. Şimdiler de ise Gezen oto servis tarafından arabalarınızın siz alış veriş yaparken bile bakımı yapılmakta.

Kapınızın Önünde Bakım Fırsatı

Araba bakımı birçok kişi için zaman alıcı bir iş olarak görülmektedir. Bir aracın sahibi olmanın en zorlu dönemlerinden biri arabanın bakım zamanının gelmesi olarak belirtilir.

Bakım yaptırmanın işkenceye dönüşmediği, sizin bakım servisine gitmeniz yerine servisin size gelmesi artık hayal değil. Bizler 2017 yılında araba sahiplerini;

  • İşten izin alarak bakım yaptırmaları,
  • Bayanların araba bakımı için zorlanmalarının,
  • Yoğun İstanbul trafiği içinde hafta sonunun heba olmasının önüne geçmek amaçlı kurulduk.

Çalışma prensibimiz; Gezen oto servis olarak bizler araba sahiplerinin hem güvenilir hem de kaliteli hizmet almalarını sağlıyoruz. Yola çıkış noktamız araç bakımlarının zorlayıcı olması ve araç sahiplerinin bunu vakit kaybı olarak görmesidir.

İstanbul gibi büyük şehirlerde yoğun trafik şartları içinde ne hafta sonu ne de hafta sonu araç bakımı yaptırmak kolay olmamakta. Bunun önüne geçmek adına öncelikle haftanın her günü hizmet sunmaya karar verdik. pazartesi gününden başlayarak Pazar dahil olmak üzere sabah 08.00’de başlayan hizmetlerimiz akşam saat 19.00’a kadar devam ediyor.

Kapıda oto tamir servisimizin en önemli özelliğidir. Aracınızın park halinde olması halinde bakım hizmetini rahatlıkla verebiliyoruz. Siz ister alışveriş merkezinde olun, ister iş yerinizin otoparkında isterseniz kapınızın önünde. Bize aracın bakımının yapılacağı yerin bilgilerini vermeniz yeterli siz zamandan kaybetmeden işinizi hallederken biz de birinci sınıf işçiliğimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla aracınızın bakımını üstleniyoruz.

Haftanın Her Günü Faydalanabileceğiniz Hizmet

Yerinde oto tamir hizmeti sunarken gün kısıtlaması yapmıyoruz. Genellikle araba bakım servisleri hafta içi ve sadece Cumartesi günleri çalışır. Bu günlerde hizmetlerden faydalanamayacak olanlar için araç bakımlarını yaptırmaları daha da zor hale gelebilmektedir.

Bu sorunu ortadan kaldırmak adına servis olarak bizler pazartesiden Pazar dahil haftanın her günü hizmet sunuyor. Mesai saatleri içinde bizler ulaşabilir ve randevu alarak araç bakımlarınızı güven içinde yaptırabilirsiniz.