Mobil Oto Servis Nedir?

Mobil Oto Servis Nedir?

Ulaşımımızı kolaylaştıran araçlar artık hayatımızın bir bütünü olmuştur. Sürekli araçlarımız ile ulaşım sağladığımız için bir zaman sonra bazı aksamlarda sorunlar oluşmaya başlayabilir. Bu sorunların önüne geçmek, ertelemek ya da en aza indirgemek için istanbul mobil oto servis  hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Araçların bakımlarını  yaptırmak sizler için çok oldukça zahmetli ve yorucu olabilir. Oto bakım ve oto servis  hizmetleri için gününüzün çoğu harcanabilir, planlarınız yarım kalabilir. Bu tür sorunlar ile uğraşmak istemeyenlerin imdadına mobil oto servis bakım hizmetleri yetişiyor.

Mobil oto bakım hizmetleri ile otoparkta, kapınızın önünde, alışveriş merkezinde iş yerinizin otoparkında  kısacası istediğiniz her yerde araçlarınızın gerekli bakım ve tamiratlarını yaptırabilirsiniz. İstanbul'un çoğu yerinde hizmet veren istanbul mobil oto servis hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gerek web sitesi üzerinde telefon numarasından ulaşmak ve randevu almaktır. Yetkili servisler bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşarak araçlarınızın bakımlarını ve tamiratlarını en kısa sürede en titiz işçilik ile teslim edecektir.

Mobil oto bakım hizmetlerinde kullanılan bütün araç gereç ve sarf malzemeleri en üst kalitede parçalardır. Bunun sebebi hem parçalın uzun ömürlü olması içindir hem de aracınızın değerinde düşmeleri de engellemek içindir.  Aynı zamanda kullanılan malzemeler 1 yıl gezen oto servis güvencesi altındadır.

Mobil Oto Servis Nasıl Hizmet Verir?

Araçlarınıza bakım yaptırmak istediğiniz zaman Gezen oto servis web sitesini ziyaret ederek site üzerindeki telefon numarasını arayın. Aracınıza uygulanmasını istediğiniz hizmeti belirtin. Rutin araç bakımları, parça değişimleri ya da tamir gibi işlemler için randevu alın. Mobil oto servis yetkilileri bulunduğunuz yere en kısa zamanda ulaşarak sizlere yerinde oto bakım hizmeti vermektedir. Bütün değişen parçaları sizlerin gözünüzün önünde değiştiriyor raporlarını ve faturasını kesiyoruz.