Gezen Oto Servis Hakkında

Gezen Oto Servis otomotiv satış sonrası hizmetlerini ileri bir boyuta taşımak, araç sahiplerine daha şeffaf ve rahat oto bakım hizmetleri sunmak için 2017 yılında kuruldu. Araç sahiplerinin kaliteli ve güvenilir hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşamaması, araç bakım işlemlerinin zaman alan ve sevilmeyen işlerin başında gelmesi Gezen Oto Servis'in çıkış noktalarını oluşturdu. 

Türkiye'deki piyasa şartlarında araç sahiplerinin kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti karşılaştırma yaparak alması gerçekten çok zor. Değişen parça ve işçilik kalitelerine göre farklı servislerden alınan farklı fiyatlar araç sahiplerinin güvenini zedeliyor ve güvenlir bir servis bulmayı zorlaştırıyor. Bu sebepten ötürü en büyük yedek parça dağıtıcılarından en kaliteli parçalarını toptan fiyatlarla alıyor, dükkan kirası, elekrik - su faturası gibi maliyetleri üstlenmeden, tecrübeli ve eğitimli ustalar ile evinizin veya iş yerinizin otoparkında bakım işlemlerinizi yapıyoruz. Bu sayede de çok daha uygun koşullarla kaliteli ve güvenilir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Ayağınıza getiriyoruz lafını ise ciddi anlamda kullanıyoruz. Çünkü artık herkesin en yakın servisi evinin önü veya işyerinin otoparkı.. 

Araç bakım işlemlerinin daha rahat, daha kaliteli, daha ekonomik ve daha güvenilir yapılabilmesi için çıktığımız bu yılda binlerce mutlu müşterimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Hiçbir araç sahibinin arabasının bakımını yaptırmak için işinden izin almak veya tatil gününü heba etmek zorunda olmadığı bir dünya için çalışıyoruz.